Úvod > Mateřská škola > Na Kopečku Horní Lhota > Aktuality MŠ > VÍTÁNÍ JARA V MASKÁCH - PODĚKOVÁNÍ

VÍTÁNÍ JARA V MASKÁCH - PODĚKOVÁNÍ

V sobotu 6.4.2024 se v tělocvičně v Horní Lhotě uskutečnilo Vítání jara v maskách za podpory rodičů z Mateřské školy Horní Lhota.

Krásné vystoupení předvedly děti z Mateřské školky, které představení krásně zvládly a uvedly tak začátek celé akce. Musíme je moc pochválit, byly neskutečně šikovní a šly do toho s velkým nasazením.

Kdybychom měli shrnout celé Vítaní jara, myslíme si, že se celá akce nesla v duchu přátelském, plné radosti, zábavy a smíchu. Vše se obešlo bez problémů, děti byly spokojené a šťastné. Tombola byla bohatá a došlo na všechny děti, nebyl nikdo, kdo by si nějaký pěkný dáreček ????neodnesl. Malování na obličej ???? jelo v plném proudu, některé děti dokonce se nechali malovat i 3x. V rámci občerstvení bylo zajištěno vše, aby uspokojilo mlsné jazýčky. ????????????????

Rádi bychom poděkovali Vám všem ???? za účast a za úžasnou atmosféru sobotního Vítání jara v maskách ????. Velké díky patří všem rodičům, kteří se aktivně podíleli na organizaci a přípravě celé akce. Jste úžasní, poslední tři dny před akcí byly velmi náročné, ale všichni  jste se toho chopili s úsměvem a dobrou náladou. ????

Velké díky také patří i všem sponzorům, kteří měli velký zájem tuto akci podpořit, ať už finančně nebo materiálně. Myslíme si, že tombola pro děti i dospělé byla velmi bohatá včetně celého programu akce.

Doufáme a pevně věříme, že děti i rodiče odcházeli s dojmem příjemně stráveného sobotního odpoledne.  ☺️

Maminky z MŠ Horní Lhota - Petra Gálová, Markéta Ščupalová a Veronika Fojtová